TRE w Irlandii 28 października 2023

Warsztat TRE prowadzi
Beata Serafin – fizjoterapeutka holistyczna, Provider TRE® metody na stres w ciele i traume. W 2013 roku odbyłam pierwsze szkolenie z metody TRE u dr Davida Bercelego. Certyfikowany terapeuta i nauczyciel w terapii czaszkowo-krzyżowej / cranio-sacral, Certyfikowany instruktor Pilates Core i masażystka Jivaka. Moją ogromną pasją jest wszystko to, co dobrze wpływa na ciało i umysł np. jog, medytacja, głębokie oczyszczające oddechy, taniec w ruchu, masaże i chodzenie.
Posiadam prawie 20 letnie doświadczenie pracy z ciałem i umysłem, które jest dla mnie ogromną pasją w życiu.

TRE – ćwiczenia, które uwalniają stres, napięcie, emocje i traumę w ciele. Poprzez specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń ciało zaczyna drżeć. Metoda ta redukuje chroniczny stres, napięcia mięśni i ból szczególnie w obszarze dolnych pleców. Delikatne drżenia uwalniają głębokie wzorce napięciowe co jest trudne dla innych technik.
Drżenie jest u człowieka wrodzoną reakcją centralnego układu nerwowego, genetycznie w nim zakodowaną jako naturalny mechanizm uwalniania głębokich napięć w mięśniach.
Ćwiczenia TRE dla każdego, kto żyje w stresie i w pośpiechu w dniu codziennym. Ćwiczenia te rozluźniają napięte ciało, pogłębiają oddech i dają dużo odprężenia i relaksu w ciele.
❌Przeciwwskazania :
– Ciąża
– Epilepsja
– Silna depresja
– Schizofrenia
– Borderline

✳️MAŁE GRUPY – do 5 osób – liczba miejsc ograniczona ✳️

✳️Korzystna cena €40 , kiedy zapłacisz do 22.10.23 , po tym terminie €50 .

✳️Zapisy i wpłaty – priv messenger lub whatsapp 0872328407 Kasia Mikolajczyk ( wpłaty na Revolut)

Napisz komentarz