Terapia cranio-sacral Warszawa

?Chcesz poczuć więcej spokoju i wyciszenia, i pozbyć się uczucia ciężkiej głowy?? Męczą Cię bóle i zawroty głowy, migreny, bóle pleców, rwa kulszowa, bolesne napięcie barków?? Jesteś narażona na stres, masz problemy z koncentracją?W tych dolegliwościach pomoże Ci terapia czaszkowo-krzyżowa.

➡️Czym jest terapia czaszkowo-krzyżowa?Terapia czaszkowo-krzyżowa to rodzaj terapii manualnej. Jej całościowe działanie polega na uruchomieniu samonaprawczych mechanizmów organizmu.

? Podstawy terapii oparte są na anatomii i fizjologii człowieka. W ciele człowieka występują trzy rytmy fizjologiczne: rytm bicia serca, rytm oddechowy i rytm tętnienia płynu mózgowo-rdzeniowego.

? Terapia czaszkowo-krzyżowa stosowana jest w celu normalizacji ostatniego z tych rodzajów rytmu.? Przy pomocy dotyku i delikatnego ucisku terapeuta nawiązuje kontakt z tkanką łączną i w ten sposób uwalnia powstałe w niej napięcia i blokady. Subtelne techniki manualne w obrębie czaszki, miednicy, przepony, klatki piersiowej i kości krzyżowej rozluźniają struktury łącznotkankowe i normalizują przepływ płynów. Terapia czaszkowo-krzyżowa wpływa na poprawę pracy wszystkich organów, w których ta tkanka się znajduje.Terapia ta jest całkowicie bezpieczna i bardzo delikatna, dlatego też zalecana jest dla każdego, niezależnie od wieku.?

Mam przyjemność ogłosić, że niedługo rozpocznę sesje terapii czaszkowo-krzyżowej i TRE® w Warszawie.❓

Gdzie?

UWAGA – ZMIANA MIEJSCAUl. Ringelbluma 3, Wola-Koło, Warszawa❓Kiedy?Środy i czwartki w godzinach od 10.00 do 17.00?‍♀️Jeżeli chcesz poprawić swój ogólny stan zdrowia i odporności, zapraszam Cię na terapię czaszkowo-krzyżową

.Możesz się zapisać:

? przez fanpage

?535 090 353

? beatacranio7x@gmail.com

Cena za sesję 75 min. – 170 zł. lub 90 min. 200 zł.

Napisz komentarz