Głęboki relaks w Piotrawinie nad Wisłą 14 – 15 maja 2022

Prezent dla Ciała.

Prezent dla Ciała.
Jeśli czujesz się zmęczony i potrzebujesz pobyć ze sobą, uwolnić stres z ciała i napięcia, co automatycznie podniesie i zwiększyć poziom energii w twoim ciele, to zapraszam na 2 dniowy warsztat. Piotrawin jest położony w odległości 60 km od Lublina, piękna malownicza wieś nad Wisłą. Z ośrodka w ,którym będzie warsztat jest 200 m do Wisły.
Plan warsztatów:
sobota 14 maja 2022
10.00 – 11.00 Zapoznanie się, ćwiczenia: oczu, głowy, oddechowe, medytacja.
11.00 -12.30 Przerwa na kawę, czas wolny.
12.30 – 13.30 Powitanie Słońca i dużo ćwiczeń rozciągających.
13.30 – 15.00 Przerwa obiadowa.
15.00 – 16.30. Ćwiczenia na uwolnienie głębokiego stresu TRE i relaksacja.
17.00 – 18.00 Praktyka „Ofiarowania i przyjmowania” Można coś przynieś ze sobą symbolicznie np. jakiś owoc, czy bakalie itp. będzie taki specjalny stolik, a później będziemy się tym wszystkim dzielić.
18.00 Kolacja w Solcu nad Wisłą lub Józefowie nad Wisłą w Hotelu Bursztynowym (we własnym zakresie) na tarasie z widokiem na Wisłę.
niedziela 15 maja 2022
8.00 – 8.45 Ćwiczenia oddechowe i relaksujące.
9.00 – śniadanie
10.00 – 10.30 Ćwiczenia rozciągające z elementami jogi
10.30 -11.30 Praktyka na ośrodek serca
Przerwa
12.00 – 13.30 Ćwiczenia na uwolnienie głębokiego stresu TRE
Przewidziany jest obiad dla chętnych ok. 14.00 w niedzielę po drugiej stronie Wisły w Solcu nad Wisłą. Wycieczka przez most w Kamieniu przez Wisłę.
Warsztat prowadzi: Beata Serafin – fizjoterapeutka holistyczna, Provider TRE® metody na stres w ciele,Certyfikowany instruktor Pilates Core, Certyfikowany terapeuta w terapii czaszkowo-krzyżowej/ cranio-sacral, i masażystka Jivaka. Moją ogromną pasją jest wszystko to, co dobrze wpływa na ciało i umysł np. jog, medytacja, głębokie oczyszczające oddechy, taniec w ruchu, masaże i chodzenie.
Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy z ciałem i umysłem, które jest dla mnie nie tylko pracą, ale też dużą pasją w życiu.
Zapraszam na Podróż w głąb siebie do Piotrawina.
Cena warsztatu 2 dniowego 420 zł, w cenę wliczony jest nocleg.
Warsztat połączony z noclegiem odbędzie się w Ośrodku wypoczynkowo – szkoleniowym „Zielona Szkoła” adres spotkania Piotrawin 99 gmina Łaziska. http://piotrawin.com.pl/piotrawin/
Ilość miejsc ograniczona, gwarancją jest bezzwrotna zaliczka w kwocie 80 zł.
Wyżywienie we własnym zakresie, w cenę warsztatu wliczony jest nocleg.
Liczba miejsc ograniczona!!!
W miejscu noclegu jest możliwość skorzystania z dostępu do kuchni, a także ośrodek posiada rowery do wypożyczenia.
Każdy uczestnik zabiera ze sobą matę do ćwiczeń i koc.
Pierwszego dni w sobotę sugeruje, aby coś zabrać ze sobą do jedzenia w porze obiadowej, aby móc zjeść na miejscu posiłek, a wieczorem będzie wycieczka na kolację do Józefowa.
Zapisy i informacje pod telef. 535-090-353 lub beata7x@op.pl
Trochę informacji turystycznych i historycznych o Piotrawinie dla zainteresowanych.
Piotrawin to wieś położona w malowniczym krajobrazie wiślanym, która zaprasza swym bogactwem naturalnym i licznymi atrakcjami turystycznymi. Warto dodać, iż wzniesiony na wysokim brzegu Wisły kościół jest jednym z najcenniejszych zabytków sakralnych Lubelszczyzny. Do dziś Kościół zachował pierwotną gotycką bryłę. Kościół w Piotrawinie – obecnie sanktuarium św. Stanisława BM, jest od dziesięciu wieków celem pielgrzymek. Przy Sanktuarium utworzono muzeum sztuki sakralnej, gdzie znajdują się cenne zbiory, także z okresu gotyku.
Kościół w Piotrawinie nad Wisłą Równie cennym zabytkiem jest kaplica – grobowiec Piotra Strzemieńczyka wybudowana przez kardynała Z. Oleśnickiego razem z kościołem.
Można więcej dowiedzieć się o pięknym i zabytkowym Piotrawinie, dużo pięknych zdjęć.
poniżej kliknij w link
 
 
 

Napisz komentarz