Głęboki relaks w Piotrawinie nad Wisłą 13-14 maja 2023

Wytrząśnij To z ciała i wytańcz.

Jeśli poczujesz, że masz przestrzeń, aby spędzić weekend w ciszy za miastem to zaoraszam Cie na głeboki relaks z TRE i tańcem intuicyjnym w Piotrawina nad Wisłą.
W ciągu 2 dni uwolnisz stres i napięcie z ciała, co automatycznie podniesie i zwiększy poziom energii. Pojawi się przestrzeń, którą wypełnisz energią w ruchu i tańcem.
Piotrawin jest położony w odległości 60 km od Lublina, piękna malownicza wieś nad Wisłą. Z ośrodka, w którym będzie warsztat jest 100 m do Wisły.
 
Plan warsztatów:
sobota 13 maja 2023
10.00 – 11.00 Zapoznanie się, medytacja i ćwiczenia oddechowe,
11.00 -12.30 Przerwa na kawę, czas wolny.
12.30 – 14.30 Ćwiczenia na uwolnienie głębokiego stresu TRE z elementami metody Lowena
14.30 – 16.30 Przerwa obiadowa
16.30 – 18.00 Taniec, wdzięczność, kreatywność i wyrażenie siebie w ruchu – „CUDAŃCE”
19.00 – kolacja wyjazdowa do wyboru miejsca poniżej.
niedziela 14 maja 2023
8.00 – 8.45 Medytacja, ćwiczenia oddechowe i relaksujące
9.00 – śniadanie we własnym zakresie, najlepiej coś ze sobą przywieźć.
10.00 – 11.00 Powitanie Słońca i ćwiczenia rozciągające z elementami jogi
11.00 -12.00 Przerwa na kawę i spacer nad Wisłę
12.00 – 14.00 TRE ćwiczenia na uwolnienie głębokiego stresu z ciała i podsumowanie.
 
Propozycja obiadu na Pustelni na trasie do Lublina świeży Pstrąg.
 
TRE – ćwiczenia, które uwalniają stres, napięcie, emocję i traumę w ciele. Poprzez specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń ciało zaczyna drżeć. Metoda ta redukuje chroniczny stres, napięcia mięśni i ból szczególnie w obszarze dolnych pleców. Delikatne drżenia uwalniają głębokie wzorce napięciowe co jest trudne dla innych technik.
Drżenie jest u człowieka wrodzoną reakcją centralnego układu nerwowego, genetycznie w nim zakodowaną jako naturalny mechanizm uwalniania głębokich napięć w mięśniach.
Ćwiczenia TRE dla każdego, kto żyje w stresie i w pośpiechu w dniu codziennym. Ćwiczenia te rozluźniają napięte ciało, pogłębiają oddech i dają dużo odprężenia i relaksu w ciele.
 
CUDAŃCE – ODRODZENIE To autorskie warsztaty pracy z ciałem i tańca intuicyjnego. ,,Tańczymy bez ograniczeń, tańczymy ze sobą, ku sobie i w sobie… To rodzaj medytacji w ruchu, gdzie muzyka z wielu zakątków świata pobudza nas by wyrazić się prawdziwie i w pełni. A kiedy jesteśmy gotowi, zapraszamy do naszego świata innych tworząc nowe jakości.’’ To 2 godzinne doświadczanie siebie na parkiecie indywidualnie, w duetach oraz małych i dużych kręgach. Tańczymy intuicyjnie bez kroków czy układów – pełna swoboda i wolność ruchu. Ruszamy w podróż gdzie tematem przewodnim będzie ODRODZENIE. Żyjemy w czasach gdzie ujawnia się wiele sprzeczności i tracimy zaufanie do wszystkiego, a także nas samych. Te warsztaty są drogowskazem jak możemy powstać i odbudować siebie na nowo niczym Fenix lub też jak dokonać transformacji w zgodzie z naturalnymi cyklicznymi procesami których jesteśmy częścią. Przyjrzymy się jak może wyglądać nasza przepoczwarzona wersja motyla czyli IMAGO. Spotkanie rozpoczniemy wspólnym kręgiem, a następnie po lekkiej rozgrzewce zaprosimy wszystkich do określonych ćwiczeń i doświadczeń w przestrzeni serca, a nasze kreacje ruchowe zaprowadzą do spotkania z naszym wewnętrznym odrodzeniem. Całość zamkniemy również wyciszającym kręgiem.
 
Warsztaty prowadzą:
Beata Serafin – fizjoterapeutka holistyczna, Provider TRE® metody na stres w ciele, Certyfikowany terapeuta w terapii czaszkowo-krzyżowej/ cranio-sacral, Certyfikowany instruktor Pilates Core i masażystka Jivaka. Moją ogromną pasją jest wszystko to, co dobrze wpływa na ciało i umysł np. jog, medytacja, głębokie oczyszczające oddechy, taniec w ruchu, masaże i chodzenie.
Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy z ciałem i umysłem, które jest dla mnie ogromną pasją w życiu.
 
Marta Sokołowska – promotorka zdrowia, animatorka ruchu, tancerka i trener wokalu Od 10 lat zajmuje się rozwojem osobistym i duchowym. Kręci ją wibracja oraz możliwość pracy z nią w wielu dziedzinach. Od najmłodszych lat doświadczała różnych ścieżek, warsztatów, kursów z zakresu tańca, pracy głosem, medytacji, gry na instrumentach. Parkiet jest dla niej naturalnym wyzwalaczem totalnej ekspresji ruchowej, a taniec generatorem wysokich wibracji, które przyciągają i jednoczą ludzi. Szkoliła się ze wspaniałymi ludźmi na zajęciach Biodanzy i 5Rytmów zarówno w Polsce jak i za granicą. Od 5 lat prowadzi swoje autorskie, artystyczne projekty w ramach Fundacji Rozwoju Człowieka Aktualnie odkrywa nową jakość w sobie – jakość bycia mamą… I teraz śpiewa i tańczy dla swojej 2 letniej córeczki.
 
Zapraszamy na Podróż w głąb siebie do Piotrawina.
Cena warsztatu 2 dniowego 480 zł, w cenę wliczony jest nocleg.
Przy wpłacie zaliczki 100 zł do 30.04.2023 cena 380 zł
Warsztat połączony z noclegiem odbędzie się w Ośrodku wypoczynkowo – szkoleniowym „Zielona Szkoła” adres spotkania Piotrawin 99 gmina Łaziska. http://piotrawin.com.pl/piotrawin/
Gwarancją udziału w warsztatach jest bezzwrotna zaliczka w kwocie 100 zł.
W jednym budynku ćwiczenia i nocleg.
Wyżywienie we własnym zakresie, w cenę warsztatu wliczony jest udział we wszystkich zajęciach i nocleg.
Liczba miejsc ograniczona!!!
Zaliczkę proszę wpłacić na konto w tytule ćwiczenia 100 zł gwarantuję miejsce na warsztacie i jest bezzwrotną zaliczką pozwalającą pokryć koszty rezerwacji noclegów i sali.
Nr konta
94 1140 2004 0000 3402 7612 1973
Jeżeli zdecydujesz się na warsztat, zapisz się:
* przez fanpage
* 535 090 353
* beatacranio7x@gmail.com
Każdy uczestnik zabiera ze sobą matę do ćwiczeń i koc.
Gorące napoje na miejscu i czajnik do dyspozycji.
Śniadanie w niedzielę we własnym zakresie.
Do zobaczenia w Piotrawinie nad Wisłą.
Proponowane miejsca posiłków:
Hotel Bursztynowy w Józefowie nad Wisłą – http://www.hotelbursztynowy.pl/restauracja
Solec nad Wisłą – http://zaciszesolec.pl/
Bar soleckie Klimaty, kawiarnia La Palma
Opole lubelskie – https://staroopolska.pl/
Pustelnia – https://rybypustelnia.pl/restauracja/ świeży pstrąg
Informacje i zdjęcia o pięknym starym kościele i muzeum w Piotrawinie w linku poniżej – dla chętnych.
 
 
 
 

Napisz komentarz